Cinnamon Hakuraa Huraa

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives to wysokiej klasy resort położony na południu Malediwów – w Atolu Meemu. Usytuowany jest na dwóch leżących tuż koło siebie wyspach: większej Main Island i mniejszej, przeznaczonej tylko dla dorosłych Platinium Island, połączonych długim drewnianym pomostem.

Dwie wyspy

Obie wyspy są pełne gęstej, naturalnej zieleni i otoczone szerokimi pażami z białego mięciutkiego piasku, z których roztacza się spektakularny widok na błękitną lagunę z jednej strony i na ocean z drugiej.

Większość willi w resorcie to domki na wodzie. Wille na plaży znajdują sie na Platinium Island oraz po jednej stronie Main Island. Pozostała część plaż większej wyspy jest niezabudowana i stanowi doskonałe miejsce do romantycznych spacerów – często możemy na plaży być zupełnie sami!

Znakomita obsługa

Obsługa w Hakuraa Huraa, jak we wszystkich resortach sieci Cinnamon, jest na najwyższym poziomie. Jedzenie jest znakomite – goście mogą spróbować przysmaków kuchni międzynarodowej, dań z różnych stron świata a także prawdziwych lokalnych malediwskich potraw.

W resorcie działa świetnie wyposażone centrum nurkowe Dive & Sail, które zapewnia gościom gości resortu nie tylko nurkowania, ale także sporty wodne i wycieczki.