Conrad Rangali Island

Conrad Maldives Rangali Island (5*) jest najwyższej klasy resortem, należącym do sieci Hilton. Zbudowany jest na dwóch sąsiadujących ze sobą, prześlicznych wyspach, połączonych malowniczym, długim pomostem oraz z trzecią wyspą zbudowaną specjalnie dla obsługi resortu.

To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. To tutaj znajduje się jedyna na świecie willa z podwodną sypialnią – słynna Muraka – oraz wyjątkowa, podwodna restauracja Ithaa. Goście mogą uciec od wszystkiego do specjalnie wydzielonej Quiet Zone, gdzie wstęp mają tylko osoby powyżej 16 roku życia. Na wygodnych łóżkach plażowych, przy drinku, przekąskach lub wieczornym Champagne & Lobster Barbeque możecie poczuć się tutaj cudownie zrelaksowani.

Wille

W Conrad Maldives możecie rozkoszować się spektakularnymi widokami plaż, zielenią wyspy, piękną architekturą willi, aranżacją przestrzeni otwartych. Wspaniały basen infinity z leżakami na wodzie to jedno z naszych ulubionych miejsc do relaksu i kąpieli wodno-słonecznych.

Laguna jest przepiękna, pełna rybek, małych baby sharków, niezwykle błękitna, lazurowa lub purpurowa podczas zachodów słońca.

Czego się spodziewać?

Wille oferują wysoki standard wykończenia, doskonałą czystość i wyposażenie, a obsługa hotelu jest wspaniała. Restauracje serwują szeroki wybór potraw z różnych stron świata, więc każdy na pewno znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie i jednocześnie będzie mógł spróbować nowych smaków – również lokalnej kuchni malediwskiej.

Conrad Maldives to klasa sama w sobie.