Let us take you to

maldives

your maldivian story

ALL YOU NEED

Wiemy, że wakacje dla każdego oznaczają coś innego. Każdy z nas inaczej rozumie wypoczynek, luksus, przygodę. Czasem, nie znając miejsca, w które się wybieramy, mamy o nim tylko wyobrażenia oparte o stereotypy lub ogólne informacje z biur podróży.

A o czym Ty myślisz, gdy myślisz o Malediwach? Marzysz o relaksie na plaży w luksusowym hotelu? Chcesz wędrować z plecakiem z wyspy na wyspę, eksplorując lokalną kulturę i przyrodę? A może większość pobytu planujesz spędzić pod wodą? Pojedziesz sam, czy z rodziną lub przyjaciółmi? Z dziećmi, czy bez?

Jesteśmy Twoimi specjalistkmi od Malediwów. Każdą możliwą opcję wyjazdu pomożemy Ci zaplanować od A do Z. Pod Twoje marzenia i pod Twój budżet.

TYLKO SPRAWDZONE MIEJSCA

Współpracujemy tylko z miejscami, w których same byłyśmy i które osobiście sprawdziłyśmy! Każda z naszych wypraw na Malediwy to nowe wyspy, nowi ludzie i miejsca. Wracamy do tych najciekawszych, prawdziwych, najlepszych według naszych kryteriów. Ekspolorujemy wszystko dookoła, rozmawiamy z mieszkańcami, nawiązujemy bliskie relacje z naszymi partnerami.

Testujemy każdy hotel i centrum nurkowe, każdy transfer i restaurację. Zawsze sprawdzamy jakość obiektu i profesjonalizm obsługi. Nocowałyśmy w każdym z hoteli z naszej oferty, nurkowałyśmy z każdym z naszych partnerskich centrów nurkowych.

Dlatego jesteśmy w stanie opowiedzieć Ci dokładnie o każdym z nich - a Ty wybierzesz rozwiązanie najlepsze dla siebie.

UNDERWATER MALDIVES

Kochasz nurkować? Bo my tak! Uwielbiamy eksplorować podwodny świat, a szczególnie taki jak tu - gdzie woda ma zawsze 29 stopni, rafa roi się od kolorowych stworzeń a głebinę przemierzają dostojne olbrzymy.

Organizujemy wyjazdy nurkowe dla osób indywidualnych i dla grup a także zapraszamy na nasze autorskie wyprawy. Każdą z polecanych przez nas baz nurkowych bardzo dokładnie sprawdzałyśmy pod kątem standardów i bezpieczeństwa.

A więc, co wolicie: rejs łodzią safari, pobyt na pięknej zielonej wyspie i nurkowania od czasu do czasu, czy może udział w wyprawie nurkowej połączonej z poznawaniem lokalnej kultury? A może jeszcze coś innego? Dajcie znać - zorganizujemy to dla Was!

NIE CZEKAJ Z MARZENIAMI

Marzenia są zbyt cenne, aby odkładać je na jutro. Już dziś zaplanuj podróż, której wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze. Życie jest piękne!