O NAS

TRZY KOBIETY - JEDNA PASJA

Kochamy życie i świat. Uwielbiamy ludzi z ich planami i marzeniami, potrzebami i nadziejami. Podczas osobistych podróży po Malediwach na przestrzeni lat poznałyśmy i pokochałyśmy ten kraj z cała jego urodą, delikatnością, ciepłem i serdecznością. Pokochałyśmy ludzi, jakich próżno szukać gdziekolwiek indziej, ich unikalną kulturę, tak niepoznaną i często niezrozumiałą dla Zachodniego Świata. Podwodne krainy, pełne tego co wielkie i co małe, co wielobarwne i co szare jak skała, co wprawia w zdumienie albo budzi respekt i zachwyt. życie wysp lokalnych, klimat resortowych oaz luksusu, rytm dni kołysanych falami oceanu na pokładzie łodzi safari...

To my - Twoje osobiste Specjalistki od Malediwów.

Ania Godlewska

Współwłaścicielka i Prezes Zarządu

Razem z Marią od lat przemierza malediwski archipelag, poznając go za każdym razem coraz głębiej, często z różnych perspektyw. Każda podróż to dla niej kolejne otwarcie oczu na świat i ludzi, lekcja otwartości i zrozumienia.

Malediwy, które były jej dziecinnym marzeniem, w dorosłym życiu stały się spełnionym snem. Wykorzystując dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży na międzynarodowych rynkach europejskich, zmieniła kurs na życie pasją i marzeniami – życie z Love Maldives.

Jest zapalonym nurkiem (z certyfikatem Rescue Diver), fanką dobrego kina, muzyki i poznawania nowego. A ponad wszystko – mamą wspaniałej młodej kobiety – Niny.

Maria Sotek

Współwłaścicielka i Członek Zarządu

To ona pierwsza z naszej trójki odkryła i pokochała Malediwy.  

Podróżując samotnie po wyspach archipelagu Maria poznała je od podszewki. Zafascynowana kulturą i wierzeniami Malediwczyków spędzała tam czas na rozmowach z ludźmi starymi i młodymi, biznesmenami z Male i rybakami z lokalnych wysepek… Na poznawaniu ich stylu życia, pracy, wartości i rozumienia świata.  

Będąc sama zapalonym nurkiem otworzyła z przyjaciółmi z wyspy Dhigurah lokalne centrum nurkowe. Dzięki temu na tej wyspie czuje się jak w domu i tak też traktują Marię mieszkańcy Dhigurah. Jednak ciągnęło ją cały czas do podróży. Dlatego sprzedała udziały w centrum nurkowym i wróciła do eksplorowania Malediwów.  

Prywatnie Maria jest szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. 

Kasia Kalisz

Współwłaścicielka i Członek Zarządu

Amatorka wszystkiego, co ekstremalne i fotogeniczne. Kocha podróże i ludzi, których spotyka na swojej drodze. Fotografowała wieloryby i delfiny u wybrzeży Azorów, przejechała Tatry dookoła na rowerze, weszła na Aconcaguę a spokój i relaks odnalazła na Malediwach. 

Ten wyjątkowy archipelag odkrywała z roczną córeczką u boku. To była prawdziwa eksplozja zapachów, smaków i uśmiechów a także detoks dla ciała i duszy. Pokochała Malediwy za miejsca, gdzie rozgwieżdżone niebo zlewa się z bezkresnym horyzontem oceanu oraz za ciszę, która przeszywa i pozwala odciąć się od wszelkich cywilizacyjnych bodźców. 

Nie potrafi siedzieć w miejscu. Podąża za każdą okazją do drogi. Dalekiej lub bliskiej. Jest poszukiwaczką przygód i wrażeń.

Prywatnie mama małej podróżniczki.