Royal Island Resort

Royal Island Resort & SPA położony jest na dzikiej, zielonej, pięknej wyspie w Atolu Baa, w odległości 10 minut łódką z krajowego lotniska Dharavandhoo.

 

Dzika, zielona wyspa

Sama wyspa jest niezwykle zielona, częściowo zupełnie dzika (środek wyspy pozostawiony jest jako dziewicza dżungla). Oprócz palm kokosowych i kwitnących krzewów rosną tam również ogromne, spektakularne figowce bengalskie (banyan tree). Plaże są piękne, z białego i miękkiego jak mąka piasku.

Wyspę otaczają błękitne, spokojne wody laguny. Są tu świetne warunki do pływania i snorkowania prosto z brzegu. Kiedy natomiast w bezksiężycową noc wejdziemy do wody, mamy szansę zobaczyć świecący plankton!

Aktywności i atrakcje

Resort oferuje wiele atrakcji i możliwości ciekawego spędzania czasu: sale do ćwiczeń, gry w bilarda i tenis stołowy, sporty wodne, żeglowanie katamaranem, nurkowanie, wycieczki na snorkowanie (między innymi do Hanifaru Bay – rezerwatu biosfery Unesco), wieczorne animacje. Znajdziemy tu też przyjemny basen z oryginalnym barem, do którego można podpłynąć po drinka.

A dla szukających spokoju i relaksu – wiele zakątków, gdzie można ukoić zmysły zielenią krzewów i zapachem kwiatów, widokiem plaży, oceanu i szumem fal.