Scubaspa logo blue

Unikalne, luksusowe spa i nurkowanie na Malediwach

Floating Resort by Scubaspa to nowy i unikalny pomysł, łączący relaks w spa z niezapomnianymi nurkowaniami. Dwie łodzie, stworzone przez nurków i dla nurków, zostały specjalnie zaprojektowane – tak aby nurkowie mogli podróżować ze swoimi nienurkującymi partnerami.

Na czterech przestronnych pokładach znajdziesz siłownię, jacuzzi, restaurację, bar oraz wiele miejsc do wypoczynku i relaksu. Wśród trzydziestoosobowej załogi pracującej na każdej z łodzi są wysoko wykwalifikowani pracownicy, w tym czterech terapeutów spa, trener jogi, czterech świetnych kucharzy, cały zespół nurkowy oraz manager, który dba o najwyższy poziom obsługi Gości.

Rejsy zaplanowane są tak, aby odwiedzić najlepsze nurkowe miejsca Malediwów. Codziennie dnia odbywają się dwa lub trzy nurkowania.

W czasie każdego rejsu, poza nurkowaniem i zabiegami spa, planowane są wizyty na lokalnych malediwskich wyspach, kolacja na plaży pod gwiazdami, nocny pokaz filmów w kinie pod gołym niebem na jednym z pokładów, snorkowanie i wiele innych rozrywek. Dla Gości nieodpłatnie dostępne są kajaki i stand-up paddles.

TERMINY REJSÓW: cały rok

CZAS TRWANIA REJSU: 8 dni (7 nocy) lub 5 dni (4 noce)

CENY: od 2250 usd za 8 dni i 1457 usd za 5 dni. Cena zależna jest od daty (wysoki, niski, średni sezon) i od typu wybranej kabiny

Podoba Ci się ten wyjazd? Wyślij swoje zgłoszenie!

Sprawdzimy dostępność i ceny w wybranym przez Ciebie terminie i odezwiemy się aby uzgodnić szczegóły i potwierdzić
Twoją rezerwację.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez Love Maldives Sp. z o.o. w celu obsługi mojego zlecenia.

Musisz zaakceptować warunki.