Każdy czasem tęskni za luksusem…

☀️🌺☀️Love Maldives życzy wszystkim dobrego, słonecznego, ciepłego i wesołego weekendu! ☀️🌸☀️
Nam się dzisiaj zatęskniło do resortowych wygód i relaksu… Nieczęsto mamy na Malediwach czas aby odpocząć, szczególnie w resorcie. Ale gdy uda nam się odpowiednio zorganizować czas, pozwalamy sobie na chwile rozpieszczania w otoczeniu luksusu. To bardzo ważne, aby umieć odpoczywać i potrafić doceniać okoliczności, jakie nas otaczają. Potrafimy być szczęśliwe w malutkich wioseczkach na lokalnych wyspach, śpiąc w przytulnych pokoikach prywatnych domków, ale potrafimy też docenić luksus najlepszych resortowych miejscówek.


Teraz jesteśmy zmęczone brakiem działania, do którego przywykłyśmy… Mamy dość koronawirusa, stresów i niepewności kolejnych dni… Czujemy jak to wszystko nas przytłacza…
Wszystkim nam potrzeba już oddechu, ucieczki od tej pandemicznej codzienności. Potrzeba nam świeżego, pachnącego powietrza, słońca, wiatru, kolorów, otwartych przestrzeni, kojących dźwięków natury lub wesołych rytmów muzyki, łyka pysznego napoju, kęsów soczystych smakołyków, relaksu dla ciała, swobodnego dryfowania myśli… SPOTKAŃ, RADOŚCI I WOLNOŚCI – PODRÓŻY!
Trwamy✌🏻💪🏻♥️👍🏻😊 Wierzymy, że już wkrótce wszystko wróci do normy 🙏♥️
Zanurzamy się luksusowym klimacie i posyłamy wszystkim nasze gorące, malediwskie, resortowe wspomnienia 😊♥️🇲🇻🏝😇🍹🍓