Sun Island Resort

Sun Island Resort & Spa położony jest w Południowym Atolu Ari na pięknej, dużej wyspie z szerokimi plażami z białego piasku, otoczonej błękitnymi wodami laguny.

 

Wakacyjny klimat

Resort utrzymany jest w bardzo lokalnym, swobodnym, wakacyjnym klimacie. Doskonały dla osób, które nie potrafią siedzieć bez ruchu – basen, centrum nurkowe, pełne zaplecze sportowe, w tym sporty wodne, możliwość wypożyczenia rowerów, rozmiar wyspy pozwalający na długie spacery i bogaty pakiet wieczornych animacji – to wszystko sprawi, że nawet najbardziej aktywne osoby będą zadowolone! W resorcie działa też świetne Spa w balijskim stylu.

A jeśli chcesz poznać lokalne wyspy, ciekawe miejsca do snorkowania, poobserwować delfiny lub wyruszyć na połów ryb – to wszystko zapewnia resort w ramach wycieczek fakultatywnych.

Podwodny świat

Bogate podwodne życie można tu obserwować snorkując prosto z plaży – piękne kolorowe rybki rafowe, żółwie i inne morskie stworzenia podpływają tu na wyciągnięcie ręki. Często można je obserwować nawet z pomostu – bez wchodzenia do wody! A wybierając się odrobinę dalej łodzią można snorkować z pięknymi i łagodnymi mantami a nawet z rekinem wielorybim. takie wycieczki organizuje lokalne centrum nurkowe.

Codziennie wieczorem w resorcie odbywa się karmienie płaszczek – to fantastyczny spektakl i atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.